• Školní poradenské pracoviště

•

Školní poradenské pracoviště (dále jen ŠPP) je zařízení, které představuje vzájemně propojený celek výchovné oblasti školy (výchovné a kariérové poradenství) a preventivní oblasti školy (primární prevence) a hlavním jeho cílem je poskytování poradenských služeb ve škole. Výchovný (poradenský) a preventivní tým je složený z ředitele školy, výchovného poradce pro I. a II. stupeň, školního metodika prevence, třídních učitelů a učitelek. Další poradenské služby pak v rámci ŠPP zajišťuje školní speciální pedagog.

Veškeré standardní poradenské služby jsou poskytovány zdarma pro všechny žáky školy a jejich zákonné zástupce. Některé poradenské služby mohou využít i pedagogičtí a nepedagogičtí pracovníci školy a jejich rodinní příslušníci.

Škola spolupracuje se školskými poradenskými zařízeními také v oblasti dalších služeb zajišťovaných pro žáky podle standardních činností a služeb zajišťovaných školou.

Škola poskytuje bezplatně standardní poradenské služby žákům a jejich zákonným zástupcům.

• Personální obsazení

•

Ředitel školy: Ing. Jiří Kyliánek

Výchovný poradce pro I. stupeň: Mgr. Lenka Klosová

Výchovný poradce pro II. stupeň: Mgr. Zuzana Libánská

Metodik prevence: Mgr. Ivana Sekyrová

Speciální pedagog: Mgr. Irena Vojáčková

Kariérový poradce: Mgr. František Šturma

Pedagogicko-psychologická poradna pro naší školu

Postup pro objednání dítěte na vyšetření v PPP Středočeského kraje:

Vážení rodiče,

pro objednání se do poradny je nejlepší využít e-mailovou komunikaci.

Adresa pro objednání: prahavychod@pppsk.cz

Předmět: Žádost o vyšetření

Do e-mailu prosím uveďte jméno dítěte, jeho datum narození a jakou školu a třídu navštěvuje. Uveďte též Vaše jméno, kontakt na Vás a důvod vyšetření (čím podrobněji důvod popíšete, tím lépe).

Ze sekretariátu poradny Vám přijde e-mailem termín, který je potřeba potvrdit.

Po vyšetření dítěte budete vyzváni, abyste se dostavili do poradny podepsat Zprávu z vyšetření. Až po tomto podpisu poradna zašle Zprávu k nám do školy.

V případě jakýchkoliv dotazů se obraťte na třídního učitele, případně na výchovné poradkyně:

1. stupeň: Mgr. Lenka Klosová (lenka.klosova@kamenka-celakovice.cz)

2. stupeň: Mgr. Zuzana Libánská (zuzana.libanska@kamenka-celakovice.cz)